На Стрийщині пройшов патріотичний велопробіг «Від Бандери до Бандери»

 DSCN0824

14 вересня з нагоди Дня фізичної культури та спорту, в рамках відзначення Року Степана Бандери на Стрийщині пройшов патріотичний велопробіг «Від Бандери до Бандери».

 DSCN0853

Понад 50 велосипедистів, серед яких  керівники районної влади, установ та організацій, представники духовенства, громадських організацій, молодь, вихованці спортивних та загально-освітніх шкіл району, ветерани спорту і звичайні прихильники здорового способу життя вирушили по заздалегідь визначеному маршруту, віддаючи шану Степану Бандері, а також новітнім Героям України. 

DSCN0883

Учасники велопробігу зупинялися на Алеї пам’яті Небесної Сотні, що поблизу села Фалиш, а також у Cквері пам’яті Тараса Бруса у Бані Лисовицькій,  де молитвою, яку очолив о.Михайло Зубкович,  вшанували Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО (ООС). Заступник голови Стрийської райдержадміністрації Оксана Мелень та заступник голови Стрийської районної ради Василь Зубрицький від усіх присутніх поклали квіти шани до пам’ятників Героїв.

 

DSCN0934

Завершився маршрут у селі Воля Задеревацька, де велосипедисти взяли участь у відкритті нового спортивного майданчика з тренажерним обладнанням та вшанували Голову Проводу ОУН Степана Бандеру у музею-садибі, де кожний також міг оглянути експонати музею. Закінчився велопробіг смачним козацьким кулішем.

DSCN1038

 

DSCN1046