Відбулась нарада з головами місцевого самоврядування

DSCN0766

5 вересня у Стрийському районному будинку культури відбулась нарада з головами місцевого самоврядування Стрийщини. Участь у нараді взяв заступник голови Стрийської районної ради Василь Зубрицький.

В порядку денному розглянули ряд питань в галузі медицини, що стосувалися реалізації договору про співробітництво територіальних громад щодо створення інсультного центру на базі неврологічного відділення КНП «Стрийська ЦРЛ» та забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет в Стрийському районі про які доповіли директор КНП «Стрийська ЦРЛ» Олексій Ігнатов та Наталія Меленик.

DSCN0749

«Створення цього центру, стало можливе завдяки перемозі проекту серед інших конкурсних проектів розвитку. Він є надзвичайно важливим, адже створенні в майбутньому палати інтенсивної терапії в яких буде все необхідне обладнання для моніторингу та вживання заходів наслідків інсульту, дасть змогу якісніше надавати медичну допомогу та рятувати людське життя», наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Любомир Кащук.

 DSCN0776

Також в ході наради були обговорені питання державної програми підтримки за збереження молодняка великої рогатої худоби у подвірних господарствах населення, проведення ідентифікації поголів’я сільськогосподарських тварин у подвірних господарствах району, заходи по боротьбі з борщівником Сосновського, використання земель державної форми власності, з невизначеним статусом використання; виділення земельних ділянок під енерговідновні культури; надання в оренду не витребуваних паїв. Зміни у земельному законодавстві та запобігання спалюванню пожнивних решток та сухої трави в  Стрийському районі. З даних питань присутніх проінформував начальник відділу агропромислового розвитку РДА Василь Лесів.

На нараду був також запрошений військовий комісар Стрийського ОМВК полковник Олег Сабінський, який у своєму виступі розповів про підготовку та проведення осіннього призову на строкову службу у 2019 році.

 DSCN0781