Сьогодні на Стрийщині урочисто підняли Державний Прапор України

DSCN0606

23 серпня у Меморіальному сквері пам’яті Тараса Бруса, що в селі Баня Лисовицька, відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Захід пройшов за участю керівництва районної влади, місцевого самоврядування, духовенства, ветеранів АТО, членів родин загиблих в АТО, молоді, учнів місцевої школи та представників громадськості.

Під звучання Державного Гімну право підняти Державний Прапор України надали ветеранам АТО Володимиру Мікульському та Володимиру Пителю.

 DSCN0599

Низько схиливши голови в скорботі за загиблих в АТО та всіх патріотів України , які віддали своє життя заради нашого щасливого майбутнього, учасники заходу молитвою вшанували їх світлу пам'ять. Квіти шани Героям поклали голова Стрийської районної ради Роман Козак та виконуючий обов’язки голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук.

DSCN0594

У виконанні дуету Григорія та Віри Стецько Народного дому с. Баня Лисовицька прозвучали патріотичні пісні «Гімн Прапору України» та «Заспіваймо пісню про Україну». А на завершення всі учасники заходу взяли участь у флешмобі з національним символом України.

 

DSCN0631