На Стрийщині йде підготовка до святкування 28-ої річниці Незалежності України

DSCN0373

5 серпня у залі засідань Стрийської районної ради відбулось засідання оргкомітету щодо підготовки та святкування 28- ої річниці Незалежності України.

Під співголовуванням керуючого справами Стрийської районної ради Мирона Турчака і заступника голови Стрийської районної адміністрації Оксани Мелень обговорили урочисту церемонію підняття Державного Прапора України, яка відбудеться 23 серпня у Сквері пам’яті Тараса Бруса, що у Бані Лисовицькій, за участю представників влади, учасників АТО, духовенства, молоді, громадськості. З метою прищеплення у молоді любові і поваги до національних символів цього ж дня у Народних домах району пройдуть флешмоби з використанням Державного Прапора України.

З нагоди відзначення 28-ої річниці Незалежності України 23 серпня у районному Будинку культури відбудуться урочистості «Любимо тебе, Україно» за участю колективів Стрийщини, які мають звання «народний», протягом вихідних днів - святкові заходи у сільських Народних домах, відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям у селі Пятничани, традиційне сходження за участю представників молодіжних громадських організацій на гору Говерлу, спартакіада серед осіб з інвалідністю з шахів та шашок, а також низка інших заходів.

У засіданні оргкомітету взяли участь керівники окремих підрозділів райдержадміністрації, Громадської ради при РДА та представників громадськості.

За підсумками засідання оргкомітету дано  доручення .