Поїздка у село Звенигород

За ініціативи голови Стрийської районної ради Романа Козака та на запрошення голови Пустомитівської районної ради Галини Гички,голови Звенигородської сільської ради Наталії Толопко, члени Ради – Реформ на чолі з головою Ольгою Боднар, в рамках напрацювань Концепції розвитку Підкарпатських територій Львівщини, прийняли участь у відзначенню Дня Звенигорода. 
Під час зустрічі обговорили спільні заходи щодо співпраці за основними напрямками Концепції розвитку Підкарпатських територій . Під час заходу всім присутнім проведено екскурсію в Музеї історії давньоруського міста Звенигорода, проінформовано про створення першого в Україні історико-культурного парку на території пам’ятки археології національного значення, який матиме назву «Древній Звенигород». Проект є одним із переможців конкурсу проектів регіонального розвитку Мінрегіону і отримав на реалізацію близько 12 млн. грн. у межах секторальної бюджетної підтримки ЄС.
Ми, в свою чергу, ознайомили зі своїми проектами та запросили очільників району та небайдужих жителів на І –ий інвестиційний форум Підкарпатських територій Львівщини, що відбудеться на Стрийщині.