У Верчанах вшанували пам'ять Героя АТО - Тараса Яворського

 

26 липня за сприяння голови Стрийської районної ради Романа Козака, в селі Верчани, відбулось вшанування пам’яті Героя АТО Тараса Яворського з нагоди 45-річниці від дня його народження.

В місцевому храмі Св. Архистратига Михаїла зібралась родина, представники районної та місцевої влади, матері загиблих героїв АТО, близькі та бойові побратими, щоб віддати шану пам’яті, воїну Тарасу, який боровся за незалежність та територіальну цілісність України.

Сільський парох о. Богдан Дмитрів відправив заупокійну літургію та панахиду за Тарасом Яворським, після чого присутні відправились на кладовище де відбулося покладання квітів та запалення лампадок. Участь у вшануванні пам'яті Тараса Яворського взяв заступник керуючого справами районної ради Василь Гриб.

  

Яворський Тарас Степанович – народився 26 липня 1974 року в селі Верчани Стрийського району. Звання: сержант; посада: командир відділення. Закінчив Олексицьку СЗОШ. Працював водієм в ПП «Олісма». Був мобілізований в червні 2014 р. В зоні АТО перебував з 09.07.2014 р. по 11.06.2015 р. Брав участь в боях у Луганській та Донецькій обл. Служив у 24 ОМБр. Після повернення із зони бойових дій погіршився стан його здоровя. За його життя до останнього боролися медики військового госпіталю у Винниках і Стрийської центральної районної лікарні, проте врятувати життя не вдалося. Помер Герой України 4 січня 2016 року.