Відкрито сайт Стрийської районної ради

 Шановні відвідувачі сайту!

       Радий вiтати Вас на сторiнках офiцiйного сайту Стрийської районної ради Львівської області.

   Переконаний, що Ви обов`язково знайдете на сайті цiкаву i корисну iнформацiю, яка допоможе Вам у професiйнiй дiяльностi чи формуваннi громадської позицiї. Тут можна ознайомитися з життєдіяльністю району, справами територіальної громади, складом і діяльністю депутатського корпусу районної ради.

   Стрийська районна рада є органом місцевого самоврядування, що представялє спільні інтереси територіальних громад сіл та селищ Стрийського району. До Стрийської районної ради обрано 80 депутатів, через яких здійснюється гарантоване державою право та реальна здатність територіальних громад вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції та законів України.

   Районна влада ставить перед собою завдання проведення полiтики прозоростi i вiдкритостi у роботi органiв мiсцевого самоврядування, з одного боку, та спрощення механізмів доступу до інформації ділового характеру з іншого. Сподіваємося на спiвпрацю з нами, адже створювався сайт саме для Вас, для iнформативного задоволення Ваших iнтересiв, для залучення журналiстiв, громадських організацій, підприємців та громадян з активною життєвою позицiєю до обговорення актуальних питань соцiально-економiчного розвитку району, адже ми разом творимо новітню історію нашого району, разом будуємо майбутнє. Саме ми і саме сьогодні.

    Вірю, що створений офіційний веб-сайт допоможе у спілкуванні органів влади та громадськості. 

 
З повагою і найкращими побажаннями,
голова Стрийської районної ради 
Козак Роман Васильович