Новини
Привітання голови Стрийської районної ради Романа Козака з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Дитинство – дивовижна пора в житті кожної людини, адже це час коли світ навколо здається величезним, небо -  безхмарним, прекрасний світ сповнений яскравих фарб, попереду безліч доріг, а ти щиро віриш в диво і радієш кожному новому дню.

В цей день хочу побажати всім мирного неба, яскравого сонця, відмінного відпочинку під час літніх канікул, яскравих, незабутніх вражень!

Нехай здійснюються ваші дитячі мрії, а рідні оточують вас турботою і любов’ю!

Зростайте гарними людьми: любіть Україну, цінуйте друзів!

Не має більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей.

Вірмо, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Зі святом! Миру, любові та злагоди усім родинам!

 

З повагою голова

Стрийської районної ради                                                                Роман КОЗАК

 
Меморандум про співробітництво щодо протидії булінгу

 

25 травня 2020р. підписано Меморандум «Про співпрацю щодо протидії булінгу». Даний Меморандум був підписаний головою Стрийської районної ради Романом КОЗАКОМ спільно з керівником ГО «Рада -Реформ» Ольга Боднар, в складі якої є Молодіжна рада , директором ГО «Туристичний інформаційний центр Стрия» Олександром Сікорою, директором культурно-просвітницького центру ім.Корнелія Макушинського польської громади м.Стрия Юлія Бойко, директором ГО «Фундація розвитку - Брама Карпат» Романом Журавським, керівником ГО «Молодь Стрийщини» Михайлом Шмігельським.

 

Предметом цього Договору є взаємодія і співробітництво сторін з метою ознайомлення з поняттям булінгу, його видами та проявами, розвивати навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування; сформувати знання з правил безпечної поведінки в мережі Інтернет. Співпраця та допомога державним органам України у послідовному реформуванні сектора цивільно безпеки шляхом надання стратегічних консультацій і практичної підтримки.

 

Метою діяльності є організація: роботи щодо профілактики правопорушень, запобігання злочинності, безпеки життєдіяльності, попередження насильства в сім’ї, формування в дітей та молоді таких цінностей як толерантність, повага, порядність, гармонійне спілкування та співіснування у суспільстві, виховання поваги до Конституції держави законодавства, державних символів – Герба, Прапору, Гімну, поваги та любов до державної мови, забезпечення комфортних умов навчання та праці, створення соціального середовища, вільного від будь-яких форм насильства, з метою попередження поширення негативних явищ у суспільстві. 

 

Детальніше...
 
23 травня - День Героїв України. Наші герої не забуті, вони завжди у наших серцях!!!!

День Героїв або Свято Героїв – щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків – борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також героїв Небесної сотні та сучасної російсько-української війни.

День Героїв – це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України та є символом незборимості української нації.

В сучасному вигляді відзначається 23 травня, але святкові та пам'ятні заходи проходять весь тиждень, на який припадає свято. Для зручності та якомога більшої участі, масові заходи, почасти, відбуваються в п'ятницю, суботу та неділю, що настає після свята. Львівська обласна рада прийняла рішення про святкування в 1999 році.

Детальніше...
 
Флешмоб «Вишиванка - символ української нації»

Уже десятий рік в третій четвер травня відзначається Всесвітній день вишиванки. Міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та насіння етнічного вишитого українського одягу. Ми одягаємо вишиванки не тільки для краси, а і для того, щоб зберегти традиції роду. А головне - показати всьому світу, що є така країна - УКРАЇНА, яка має свою історію, національну культуру, звичаї, традиції, характер.

Стрийська районна рада , депутатський корпус, керівники комунальних підприємств та органів місцевого самоврядування і всі небайдужі долучилися до флешмобу «Вишиванка - символ української нації». Слава Україні, Героям слава !!!!

 

 

 

 

 

 

Для нас, українців, нащадків славного козацького роду, вишита сорочка є оберегом історії і культури нашого народу, відзначив голова Стрийської районної ради Роман КОЗАК. Вишиванка символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. Сьогодні ми провели флешмоб «Вишиванка - символ української нації», щоб віддати шану нашим героям, які боронили і продовжують боротись за незалежність, волю України та життя людей - це герої АТО, січові стрільці, воїни ОУН-УПА, волонтери, медики і всі українські патріоти, які відали найцінніше.

Зі святом вишиванки, дорогі українці !!!

 

 
ПОДЯКА ВЕРХОВНОГО АРХИЄПИСКОПА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ СВЯТОСЛАВА ШЕВЧУКА
 
ОГОЛОШЕННЯ!

 Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації

 
Відбулася ХXVIІІ сесія VII демократичного скликання

DSCN14701

7 травня відбулась чергова сесія  Стрийської районної ради.

У ході пленарного засідання депутати затвердили:

Внесення змін та доповнень в Цільову програму щодо надання соціальних гарантій малозабезпеченим верствам населення Стрийського району, що фінансується за рахунок коштів районного бюджету на 2020 рік;

Зміни до цільової соціальної Програми розвитку цивільного захисту Стрийського району на 2016-2020 роки;

Комплексну програму забезпечення заходів у сфері державної безпеки України та ефективності діяльності Управління Служби безпеки України у Львівській області на 2020 рік;

Статут Комунального некомерційного підприємства Стрийської районної ради «Стрийська центральна районна лікарня» в новій редакції;

Районну цільову соціальну програму забезпечення ліками хворих на нецукровий діабет на 2020 - 2021 роки;

Звіт про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Стрийського району за 2019 рік;

Уточнений районний бюджет Стрийського району та звіт про його виконання за 2019 рік;

Програму підтримки органів виконавчої влади Стрийського району на 2020 рік;

Заходи щодо запобігання поширенню COVID – 19 на території Стрийського району;
та ін.

Одностайними були депутати при прийнятті всіх рішень, що мають значиму вагу в забезпеченні життєдіяльності району.

 
Голова Стрийської районної ради Роман Козак взяв участь в акції "Клаптик Надії"

  

Голова Стрийської районної ради Роман Козак спільно з учасниками акції "Клаптик Надії" та волонтерами посадили на території Стрийської ЦРЛ 5 кущів калини, як знак подяки медикам, що загинули в боротьбі з пандемією COVID-19 та 1 магнолію.

На території церкви ВСІХ СВЯТИХ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ також висадили магнолії, 2 сакури і 10 форзицій було посаджено на території військової частини А 2847– зенітно ракетного Теребовлянського полку, що дислокується у місті Стрий.

Волонтерами було передано 10 спеціальних захисних костюмів та 200 захисних масок для медпрацівників Стрийської ЦРЛ.                                                                     

Велика подяка медикам, священикам, капеланам, військовим за передову! Ці дерева садили, як символ ЖИТТЯ на території лікарні, церкви і військової частини!

 

 

 

 
Привітання голови Стрийської районної ради з Великоднем!

 

Дорога громадо Стрийщини!

            Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

            Воскресіння Сина Божого - це найкращий час для переосмислення, прощення, порозуміння. Український народ сьогодні переживає не прості часи.

            У Пасхальні дні віддаймо пошану Героям України і всім тим, хто поклав своє життя за нашу державу. Вони залишили нам свою любов і життєвий досвід, поринувши у вічність.

            Згадаймо їх молитвою та добрим словом.

            Сердечно вітаю Вас, мої дорогі земляки, бажаю миру нашій Славній Україні, віри і благополуччя, щастя і радості, любові, душевної чистоти та спокою у Ваших родинах.

Нехай Господь допоможе витримати всі випробування і кожному достойно пронести свій життєвий хрест.

            Нехай Великдень запанує у наших душах та серцях.

            Нехай цю радість відчують усі, хто почує слова, Великоднього вітання:

             Христос Воскрес!


              Воістину Воскрес!

 

                                   З повагою голова Стрийської районної ради       Роман КОЗАК                                                                                             

 

 

 

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 111