Новини
Проєкти місцевих ініціатив: головне на 2021 рік

24 листопада відбулося засідання Конкурсної ради з реалізації ПРОГРАМИ ПРОВЕДЕННЯ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЄКТІВ МІСЦЕВИХ ІНІЦІАТИВ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НА 2020 - 2025 РОКИ.

Спочатку Конкурсна рада своїм рішенням затвердила пріоритети обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив на 2021 рік:

- «Освіта» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

- «Охорона здоров'я» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування (в тому числі придбання автотранспорту).

- «Культура» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

- «Вуличне освітлення» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція.

- «Інші пріоритети» (об’єкти усіх форм власності (окрім приватної (за винятком ОСББ)), що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) - будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, облаштування об’єктів ПЗФ, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

- «Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства обласної ради» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, благоустрій територій, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

Відтепер зменшено кількість пріоритетів – виведено з переліку як окремі пріоритети «Спорт» і «Безпека», але охочі можуть подавати заявки за цими напрямками в межах пріоритету «Інші пріоритети».

Додамо, що Конкурсна рада затвердила граничну вартість проєкту та суму субвенції з обласного бюджету в 2021 році на рівні: 500 тис грн і 250 тис грн відповідно. Також встановлено мінімальну вартість проекту, який може брати участь в конкурсі – не менше 100 тис грн.

Крім того, під час засідання було оголошено, що прийом заявок у рамках проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2021 рік розпочнеться о 9:00 год. 30 листопада 2020 року і триватиме до 18:00 год. 1 лютого 2021 року включно.

Прийом заявок до складу Експертної комісії з оцінки проєктів місцевих ініціатив у 2021 році стартує 30 листопада 2020 року і триватиме до 20 грудня 2020 року.

 
Відбулась сесія новообраної Стрийської міської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19 листопада у Стрию відбулася перша сесія Стрийської міської ради, на якій новообрані депутати та міський голова прийняли присягу та прийняли перші рішення.

Розпочала роботу Стрийська міська рада з благословення єпископів УГКЦ Тараса Сеньківа та ПЦУ Якова Макарчука.

Новообраний голова Стрийської об’єднаної територіальної громади Олег Канівець наголосив, що Стрийська ОТГ буде третьою по величині в області.

До Стрийської міської ради увійшли 38 депутатів, утворивши 6 фракцій:

  • фракція політичної партії «Європейська солідарність» у складі 14 осіб, голова фракції Зрайло Іван;
  • фракція політичної партії «Батьківщина» у складі 6 осіб, голова фракції Бурак Роксолана;
  • фракція політичної партії «Голос» у складі 6 осіб, голова фракції Йосипчук Орест;
  • фракція політичної партії «Громадянська позиція» у складі 4 осіб, голова фракції Канівець Наталія;
  • фракція політичної партії «Удар» у складі 4 осіб, голова фракції Зубрицький Василь;
  • фракція політичної партії «Слуга народу» у складі 4 осіб, голова фракції Швед Володимир.

Секретарем Стрийської міської ради одноголосно обрано Берника Мар’яна.

 

 
Новий рекорд по COVID в Україні: 14 575 випадків за добу

 За добу від коронавірусу померли 229 людей.

Новий рекорд по COVID в Україні: 14 575 випадків за добу

14 575 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 20 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 549 дітей та 613 медпрацівників.

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (1 391), Дніпропетровській (1 174), Київській (1 080), Хмельницькій (805) та Сумській (748) областях.

Про це повідомляється у Telegram-каналі "Коронавірус інфо" (верифікований МОЗ проєкт про коронавірус в Україні).

 

 

 
Ми не дамо знищити мікропроєкти, – Олександр Ганущин

На Конкурс проєктів місцевих ініціатив-2020 зареєстровано 2170 заявок

Львівська обласна рада сьогодні, 19 листопада, розглянула проєкт рішення «Про роботу Львівської обласної державної адміністрації в частині фінансування державних та обласних програм у 2020 році».

У своєму виступі голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин наголосив, що дане питання є надзвичайно важливим, яке викликає не тільки обурення в залі та у місцевих громадах, а, може, навіть деякий страх у деяких представників виконавчої вертикалі.

«На жаль, виконавча влада «провалила» стосунки з Києвом на тому рівні, що проблематика з ДФРР – це лише вершина айсбергу. Ці взаємини необхідно рятувати і встановлювати, інакше і в короткостроковій, і довгостроковій перспективі лишимся ні з чим. Не робіть заручниками ситуації всю область!

А небажання внести обласні цільові програми на розгляд ради вчасно, до 15 листопада, – це просто у вас знизилася виконавська дисципліна, а проблематика, пов’язана з політикою, загострилася.  

А тепер щодо Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив: ми точно не дамо «зламати» цей конкурс. Ми, Львівська обласна рада VII скликання, не дамо знищити мікропроєкти!

Нехай голова Львівської ОДА сам розбереться із ситуацією невнесення програм усіма департаментами облдержадміністрації, незадовільного проведення фінансування по чинних програмах і прийме рішення», - наголосив очільник облради.

Нагадаємо, що через неритмічне фінансування Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у територій з’явилося занепокоєння, що ті об’єкти, які вже реалізовані і проплачені з базових і спонсорських коштів, будуть не профінансовані з обласного бюджету.

 

 
Привітання з Днем працівників сільського господарства

    

  Шановні працівники сільського господарства!

Сердечно вітаю вас з професійним святом — Днем працівників сільського господарства!

Ваша праця в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною для добробуту та благополуччя українського народу.

Завдяки вашій наполегливості та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

У день професійного свята бажаю радості, успіхів, міцного здоров’я та людського щастя вам і вашим родинам.

Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро, затишок та злагода.

Добрих Вам засівів, рясних сходів  та щедрих ужинків!

Зі святом вас.

 

З повагою,

голова Стрийської районної ради                                                 Роман КОЗАК

 

 
Уряд запровадив карантин вихідного дня

Уряд запровадив карантин вихідного дня

Уряд запровадив карантин вихідного дня до 30 листопада 2020 року. Також протиепідемічні обмеження, які стосувалися помаранчевої зони карантину, тепер будуть діяти для всіх регіонів країни.

 

 
У період карантину для надання адресної допомоги людям, які її потребують, працюють «гарячі лінії»

 

 

Телефонні «гарячі лінії» для надання адресної допомоги вразливим верствам населення у період карантину запроваджено місцевими органами влади в усіх регіонах України.

Завдяки цьому соціальному онлайн-сервісу структурні підрозділи з питань соціального захисту населення зможуть оперативно визначати потреби для надання допомоги та соціальних послуг людям, які її потребують.

Перш за все, це одинокі та одиноко проживаючі громадяни похилого віку, люди з інвалідністю, сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, які виховують дітей з інвалідністю, малозабезпечені сім’ї тощо.

Телефони «гарячих ліній» у Львівській області - ТУТ.

 
Оголошення

Оголошення про відкриття провадження у справі № 380/6644/20

Повідомляємо, що ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від 04 вересня 2020 року відкрито загального позовного провадження в адміністративній справі № 380/6644/20 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "МОРІОН+" до Підгірцівської сільської ради Стрийського району про визнання протиправним та скасування рішення сесії Підгірцівської сільської ради від 21.06.2019 р. № 1003 «Про затвердження генерального плану села Верчани Стрийського району Львівської області».

Судовий розгляд справи № 380/6644/20 призначено на 04 листопада 2020 року о 14 год. 00 хв. в приміщенні Львівського окружного адміністративного суду за адресою: м. Львів, вул. Чоловського, 2, поверх 1, зал судових засідань №6.

Виконавчий комітет Підгірцівської сільської ради.

 
До 1 листопада можна подати ідеї на найкращий ескіз великого Державного герба України

 

  1603878524 613x321.3786407767 3 0

Нагадуємо, що 1 жовтня цього року стартував загальнонаціональний конкурс на найкращий ескіз великого Державного герба України. Прийом матеріалів для участі в конкурсі триватиме до 1 листопада. Підсумки конкурсу підведуть до 1 грудня.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі на кращий ескіз великого Державного Герба України, подає такі документи (матеріали):

- заяву, в якій зазначаються відомості про автора (авторів) проекту ескізу та інформація про те, що подані на конкурс проекти ескізів не порушують права інтелектуальної власності третіх осіб;

- графічне зображення (діаметр – 150 мм) проекту ескізу в кольоровому та чорно-білому варіантах на планшеті на твердій основі формату А-3, до якого додаються растрове (у форматі jpeg розміром не більше 500 Кбайт) і векторне (у форматах eps, ai, cdr) зображення логотипа на електронних носіях (пояснення у форматі MS Word розширення doc, rtf, версія від 97 і вище). У верхньому правому куті планшета позначається девіз у вигляді шестизначного числа;

- пояснювальну записку (до двох сторінок) – опис проекту ескізу (блазонування); 

- детальний опис проекту ескізу, супровідні документи;

- заклеєний конверт з позначеним на ньому девізом у вигляді шестизначного числа. У конверті повинна міститися така інформація про особу:

- прізвище, ім’я, по батькові;

- місце проживання;

- номер контактного телефону;

- ксерокопія першої сторінки паспорта або документа, що посвідчує особу;

- реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання

- відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);

- реквізити банківського рахунка та за наявності авторського колективу – погоджений авторами проекту ескізу відсотковий розподіл премії;

- згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”.

Матеріали, подані з порушенням зазначених вимог, Оргкомітетом не розглядаються.

Проекти ескізів подаються або надсилаються поштовими відправленнями з позначкою «На конкурс кращого ескізу великого Державного Герба України» на адресу: 01001, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1.

У поштових відправленнях разом з проектами ескізів надсилається повідомлення із зазначенням номера і дати квитанції про відправлення.

Для відзначення кращих проектів ескізів установлюються такі премії:

перша премія — 100 000  гривень;
друга премія — 50 000  гривень;
третя премія — 30 000 гривень.

 

Переможець конкурсу за згодою передає авторські майнові права на ескіз великого Державного Герба України шляхом укладення відповідного договору з МКІП.

За додатковою інформацією просимо звертатись до спеціаліста Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти Пашкової Наталії за телефоном (063)103-21-01

Додаткова інформація:


постанова Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 р. № 892 «Про проведення конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України»

Додамо, що Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти проводить конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України на виконання до постанови Верховної Ради України від 25 серпня 2020 р. № 824-ХІ «Про оголошення конкурсу на кращий ескіз Великого Державного Герба України», постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 р. № 892 «Про проведення конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 116